طراحی سایت و پورتال با طراحی بهینه بر اساس قوانین موتورهای جستجو؛ سئو (Search Engine Optimization).
طراحی دوباره سایتهای قدیمی یا استاتیک و تبدیل آنها به سایتهای کاملا دینامیک با طرحی نو و معرفی سایت به موتورهای جستجو ...
مشاوره رایگان برای طراحی سایت با مرکز انفورماتیک راوش 44671432 - 09125248221

اگر به سایت تازه ای نیاز دارید، یا می‏خواهید وب سایت قدیمی خود را با طراحی سایتی کاملا دینامیک و نو به روز نمایید، با ما تماس بگیرید - مرکز انفورماتیک راوش :  09125248221 ، 44671432
طراحی سایت : راوش


محک
موسسه خيريه حمايت از کودکان مبتلا به سرطان

برنامه نویسی سایت

در راستای گسترش روز افزون استفاده از خدمات الکترونیک در کشور و هم سو با پیشرفت فناوری اطلاعات (IT) ، نیاز به معرفی و ارائه خدمات از طریق اینترنت توسط شرکت ها و مؤسسات دولتی و خصوصی بیش از پیش احساس می شود. در این راستا شرکت مهندسی سینا راوش مفتخر است آمادگی خود را جهت یاری و پیشبرد اهداف شرکت ها و مؤسسات محترم در زمینه مشاوره، طراحی و برنامه نویسی سایتهای اینترنتی به قرار ذیل اعلام نماید :

مشاوره : برای ورود موفق به دنیای پر شتاب IT، اولین گام، شناخت مناسب نیازهای خود و همچنین آشنایی با قوانین و امکانات موجود در اینترنت، جهت استفاده از جدیدترین روش های پیاده سازی این نیاز ها می باشد. به این منظور شرکت سینا راوش با بهره گیری از تجربه مشاورین خود، میتواند این راه را برای شما هموار نموده ، بهترین روش بیان و رفع نیازهای شما را از طریق اینترنت توصیه نماید.

طراحی سایت : طراحی موفق یک سایت اینترنتی منوط به داشتن سه ویژگی کلیدی می باشد :

ارتباط آسان کاربر با سایت: یک سایت باید محیطی دوستانه  داشته باشد تا کاربر با ورود به آن بتواند به راحتی به تمامی امکانات موجود در سایت، دسترسی داشته باشد.

ظاهری دلنشین و زیبا: از آنجا که سایت یک شرکت به منزله محیط کار مجازی آن شرکت می باشد، بدیهی است زیبایی سایت به تداوم استفاده کاربران از سایت منجر خواهد شد.

سرعت بارگذاری بهینه سایت: با توجه به مشکل محدودیت سرعت دسترسی به اینترنت برای اکثر کاربران ایرانی، نیاز به بهینه کردن سرعت بارگذاری صفحات، جهت جلب رضایت کاربر، بیش از پیش معلوم می شود.

برنامه نویسی سایت: برای داشتن سایتی با قابلیت های بیشتر و ارائه خدماتی کامل تر از طریق اینترنت جهت پیشبرد اهداف شرکت و مؤسسه خود، به دلایلی مانند موارد ذیل نیاز به برنامه نویسی سایت معلوم می گردد :

امکان تغییر محتویات صفحات، توسط خود شما از طریق اینترنت

امکان عضویت در سایت و ارائه خدمات خاص برای اعضاء

امکان ارائه و فروش محصولات از طریق فروشگاه اینترنتی در سایت

گزارشگیری دقیق و کامل از آمار بازدید کنندگان سایت (بازدیدهای روزانه، هفتگی، ماهانه، کاربران و میهمانان برخط و ... )

ارتباط کاربر با سایت نظیر ارسال Email از طریق سایت.

در راستای نیل به این هدف، شرکت مهندسی سینا راوش از آخرین تکنولوژی های روز شرکت مایکروسافت نظیر ASP.NET 2 و Ajax بهره گرفته و خدمات کامل تری را به مشتریان خود ارائه می دهد.