طراحی سایت و پورتال با طراحی بهینه بر اساس قوانین موتورهای جستجو؛ سئو (Search Engine Optimization).
طراحی دوباره سایتهای قدیمی یا استاتیک و تبدیل آنها به سایتهای کاملا دینامیک با طرحی نو و معرفی سایت به موتورهای جستجو ...
مشاوره رایگان برای طراحی سایت با مرکز انفورماتیک راوش 44671432 - 09125248221

طراحی گرافیک / طراحی گرافیکی سایت

آیا می دانید که بازدید کننده وب سایت تنها در4 ثانیه تصمیم به گشتن و مطالعه وب سایت شما می گیرد؟! همه چیز در گرافیک سایت و معماری مطالب وب سایت خلاصه می گردد.
یکی از نکاتی که موجب جذب بازدید بیشتر و به طبع آن کسب درآمد زیادتر برای وب سایت اینترنتی شما می شود، مسئله طراحی گرافیک سایت است که شامل رنگ بندی ، ساختار ارائه اطلاعات ، تصاویر بکار رفته در طرح و حجم طرح گرافیکی می شود. این طراحی گرافیکی به مانند دکوراسیون بکار رفته در یک فروشگاه می تواند موجبات جذب مشتریان بیشتر را فراهم آورد، البته این نکته را از نظر دور ندارید که وب سایت های اینترنتی به همان میزان که باید زیبا باشند، می بایست سبک و با سرعت بارگزاری بالا طراحی شوند تا بازدیدکنندگان در حداقل زمان ممکن بیشترین اطلاعات را از وب سایت دریافت نمایند. با توجه به اهمیت موضوع طراحی گرافیکی و انواع راه کارهای موجود در این طراحی، بخش مشاوره شرکت سینا راوش با ارائه تمامی راه کارهای ممکن تمام تلاش خود را دارد تا شما را در برآورده شدن خواسته هایتان کمک نماید.
طراحی گرافیک سایت شامل چه مواردی می شود ؟
طراحی گرافیکی وب سایت شما شامل اجزای زیر است :
طراحی لوگوی سایت
طراحی گرافیکی شعار تبلیغاتی
ساختار بندی کلی سایت شما به لحاظ طرح و رنگ
طراحی بنر استاندارد برای تبلیغات وب سایت شما
طراحی کل رابط گرافیکی وب سایت به نسبت پروژه