طراحی سایت و پورتال با طراحی بهینه بر اساس قوانین موتورهای جستجو؛ سئو (Search Engine Optimization).
طراحی دوباره سایتهای قدیمی یا استاتیک و تبدیل آنها به سایتهای کاملا دینامیک با طرحی نو و معرفی سایت به موتورهای جستجو ...
مشاوره رایگان برای طراحی سایت با مرکز انفورماتیک راوش 44671432 - 09125248221

فعالیت برای جذب درآمد

فعالیت برای جذب درآمد از طریق اینترنتی

در صورتی که کاربر فضای ذهنی دیگری بیش از تفریح و یا کسب اطلاعات و یا تبلیغات از حوزه فعالیتی خود داشته باشد می تواند با برنامه ریزی و انتخاب نوعی فعالیت و به عبارتی تجارت مجازی خود را به دنیای الکترونیکی و جذب درآمد نزدیک نماید.

با توجه به وجود روشهای متعددجذب در آمد از اینترنت به طور خلاصه 5 روش از بهترین و پرسودترین روشها را مورد بررسی قرار می دهیم:

راه اندازی سایت های پر بازدید همانند سایت نیازمندی، دانلود، سرویسهای رایگان و ...  و جذب درآمد از طریق تبلیغات در سایت.

 تبلیغات کلیکی ایرانی و خارجی (قرار دادن تبلیغات در سایت خود و دریافت پورسانت بر اساس کلیک بر روی آگهی ها (پورسانت بر اساس کلیک بر روی آگهی ها)

مشاغل اینترنتی: با حرفه و استعداد خودجذب درآمد کنید. (فروش هاست، طراحی سایت، پشتیبانی، مشاغل وابسته و ... )

مشارکت در فروش شرکتهای دیگر و دریافت.

فروش محصولات خود در بازار ایران وجهان (راه اندازی فروشگاه اینترنتی) و غیره که ما در اینجا به آنها اشاره نمی کنیم.

   در لیست بالا 5 روش از بهترین و پرکاربردترین راههای جذب در آمد از اینترنت نام برده شد، ولی با این همه روش های مختلف کدام را انتخاب کنید؟ با هر کدام از این روش ها در آمد معینی عاید شما خواهد شد، اما پر درآمد ترین، بهترین، پایدارترین و سریع ترین روش جذب درآمد از اینترنت در ایران فروش و بازاریابی محصولات و خدمات از طریق اینترنت می باشد. چه سرمایه داشته باشید چه نداشته باشید، چه سایت داشته باشید و چه نداشته باشید، چه فروشگاه داشته باشید و چه نداشته باشید.